Mapa podziału

Nasz zespół

Artur Gawlik

General Manager

artur.gawlik@megagen.pl
+48 695 667 260

Małgorzata Żaboklicka

Finance & Administration Manager

m.zaboklicka@megagen.pl
+48 534 899 202

Magdalena Malinow

Education Event Manager

magdalena.malinow@megagen.pl
+48 577 962 059

Magdalena Piasecka

Territory Manager

magdalena.piasecka@megagen.pl
+48 608 320 156

Rafał Masiak

Territory Manager

rafal.masiak@megagen.pl
+48 575 252 955

Mariusz Kozołup

Territory Manager

mariusz.kozolup@megagen.pl
+48 790 495 959

Damian Bellon

Damian Bellon

Territory Manager

damian.bellon@megagen.pl
+48 536 856 930

Joanna Trzeciak

Joanna Trzeciak

Territory Manager

joanna.trzeciak@megagen.pl
+48 534 052 558

Piotr Wrzesiński

Piotr Wrzesiński

Technical service and equipment manager

piotr.wrzesinski@megagen.pl
+48 536 160 406

Sylwia Kondrashyn

Office Manager

sylwia.kondrashyn@megagen.pl

Laura Gawlik

Laura Gawlik

Customer Service Assistant

biuro@megagen.pl
+48 534 928 391

Aleksandra Wawrzyniak

Aleksandra Wawrzyniak

Customer Service Assistant

biuro@megagen.pl
+48 575 656 255

Katarzyna Lar

Katarzyna Lar

Nici chirurgiczne PTFE, sprzedaż

k.lar@implacore.pl
+48 515 201 024

Anna Ostrowska-Patan

Anna Ostrowska-Patan

Marketing, e-marketing i szkolenia

a.ostrowska@implacore.pl
+48 785 910 910

Anna Woszczek

Anna Woszczek

Sprzedaż i administracja

a.woszczek@implacore.pl
+48 515 201 026

Sergiusz Mocek

Sergiusz Mocek

Territory Manager

s.mocek@implacore.pl
+48 601 704 810

Jolanta Kądziołka

Jolanta Kądziołka

Territory Manager

j.kadziolka@implacore.pl
+48 665 662 663

Cezary Marciniak

Cezary Marciniak

Territory Manager

c.marciniak@implacore.pl
+48 600 468 369

MegaGen Polska

Adres MegaGen Polska Sp. z o.o. ul. Bukowińska 22B, 10 piętro 02-703, Budynek Kliwer, Warszawa
E-mail biuro@megagen.pl Tel +48 575 656 255
Biuro MegaGen jest czynne w godzinach 8:00 – 16:00 pn. – pt.
Zamówienia należy składać telefonicznie pod numerem +48 575 656 255 lub mailowo na adres biuro@megagen.pl
Zamówienia złożone do godziny 14:30 są doręczane w ciągu 1 dnia roboczego.
Po upływie 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem możliwa będzie tylko wymiana towaru (wymianie podlega towar z terminem ważności nie krótszym niż 15 miesięcy).

Koszty przesyłek:
Opcja Standard koszt przesyłki 20 zł (w przypadku zamówienia o wartości powyżej 700 zł – przesyłka darmowa)
Opcja Express* do godz. 12:00 koszt przesyłki 40 zł
Opcja Express Plus* do godz. 9:00 koszt przesyłki 80 zł
* jeśli opcja jest dostępna w danej lokalizacji

Bank: Citi Handlowy
Nr rachunku: 98 1030 0019 0109 8503 0016 6707

IMPLACORE Sp. z o. o.

Adres ul. Polska 94a, 60-401 Poznań
NIP5262740172 E-mail biuro@implacore.pl Tel +48 61 6630785, +48 61 6630786
Biuro Implacore czynne jest w godzinach 8:00 do 16:00 pn.-pt.
sobota i niedziela: nieczynne
Zamówienia złożone do godziny 14:30 będą realizowane tego samego dnia.
Po upływie 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem możliwa będzie tylko wymiana towaru (wymianie podlega towar z terminem ważności nie krótszym niż 15 miesięcy).
Zamówienia złożone do godziny 14:30 będą realizowane tego samego dnia.

Koszty przesyłek:
Opcja Standard koszt przesyłki 20 zł (w przypadku zamówienia o wartości powyżej 1000 zł – przesyłka darmowa)

Bank: ING Bank Śląski
Nr rachunku: 70 1050 1520 1000 0090 3127 6232