MegaGen

dba o Twój uśmiech, chroni zdrowie, pozwala realizować marzenia
01

Dlaczego implanty MegaGen?

Implanty stomatologiczne firmy MegaGen należą do najnowocześniejszych na świecie, są stosowane w ponad 100 krajach. Ich precyzyjna konstrukcja stanowi gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy. Główne atuty produktów firmy Megagen to perfekcyjne wykonanie, najwyższa jakość użytych materiałów oraz inteligentne, klinicznie zweryfikowane rozwiązania dotyczące zarówno budowy implantu, jak również możliwości wykonania estetycznych prac protetycznych.

Wszystkie elementy wchodzące w skład systemu implantologicznego podlegają ścisłej, wielostopniowej kontroli. Implanty MegaGen pozwalają na skrócenie czasu leczenia poprzez mniejszą inwazyjność. Posiadają również dożywotnią gwarancję.

02

Dlaczego implanty MegaGen?

Współpracując z klinicystami na całym świecie MegaGen nie przestaje wprowadzać innowacji, opracowaywać i tworzyć nowych rozwiązań dla implantologii.

Edukacja, praktyczne doświadczenia oraz dowody kliniczne są kluczowe dla wprowadzania nowych produktów.

03

Dlaczego implanty MegaGen?

Systemy implantologiczne firmy MegaGen oferują szereg rozwiązań, które obejmują każdy stan i wskazanie, zapewniając najlepsze i najskuteczniejsze rezultaty dla każdego pacjenta.

Zalety implantów MegaGen są szczególnie widoczne, gdy rozważa się natychmiastowe obciążenie.

Opierając się na obszernych wynikach klinicznych, nowe protokoły obciążenia MegaGen pozwalają pacjentom odzyskać uśmiech szybciej niż kiedykolwiek.

Milion powodów
do uśmiechu!

NIEBIESKI IMPLANT

BlueImplant®?

Poznaj moc
NIEBIESKIEGO
implantu MegaGen!

NIEBIESKI kolor implantu powstaje w wyniku naturalnej reakcji chemicznej i gwarantuje:
BEZPIECZNĄ, czystą powierzchnię implantu bez pozostałości kwasu
SZYBKĄ I DŁUGOTRWAŁĄ integrację z kością
TRWAŁE implanty

Zapytaj o BlueImplant® w swojej klinice!

Nagroda Trusted Quality 2017-2019
Fundacji Clean Implant

Misją MegaGen jest produkcja implantów najwyższej jakości a Trusted Qualit Award
jest potwierdzeniem naszego zaangażowania.
Więcej informacji na temat Clean Implant Foundation na stronie www.cleanimplant.com

Bądź pewien,
że używasz
CZYSTEGO IMPLANTU

Bezpieczny

Całkowicie czysta powierzchnia implantu bez pozostałości kwasu

Implanty MegaGen zmieniają kolor na NIEBIESKI z powodu naturalnej reakcji chemicznej, gdy jony Ca 2+ są dodawane do powierzchni implantu w celu przyspieszenia wzrostu kości (osseointegracji) wokół implantu.

Co ważne, wszelkie pozostałości kwasu z poprzedniej obróbki powierzchniowej SLA pojawiają się jako biały proszek na NIEBIESKIEJ powierzchni implantu, co skutkuje natychmiastową eliminacją podczas 100% kontroli jakości MegaGen.

W rezultacie niebieskie implanty firmy MegaGen przez 5 kolejnych lat (2017 – 2021) otrzymywały nagrodę Trusted Quality Award.

Fundacja Clean Implant jest niezależną niemiecką organizacją kontroli jakości implantów : www.cleanimplant.com

Szybszy i trwalszy

Xpeed® - unikalna technologia obróbki powierzchni

Xpeed zmienia powierzchnię implantu z szarej na NIEBIESKĄ poprzez wprowadzenie jonów Ca 2+ do powierzchni implantu w celu stymulowania wzrostu kości wokół implantu.

Szybszy i długotrwały Xpeed ® - unikalna technologia obróbki powierzchni Xpeed zmienia powierzchnię implantu z szarej na NIEBIESKĄ poprzez wprowadzenie jonów Ca 2+ do powierzchni implantu w celu stymulowania wzrostu kości wokół implantu. Po implantacji warstwa bogata w Ca2+ przyciąga jony PO43 , tworząc warstwę apatytową, która sprzyja mineralizacji i przyspiesza tworzenie kości oraz długotrwałą osteointegrację.

Obejrzyj animację

Silny

KnifeThread® - konstrukcja z okrągłym i wąskim gwintem

Innowacyjna, progresywna konstrukcja gwintu nożowego zapewnia płynne i łatwe wprowadzanie implantu, co zapobiega martwicy kości, pozostawia miejsce na krążenie krwi i zapewnia większą powierzchnię dla szybszej osteointegracji.

Ponadto wyższy kontakt powierzchni implantu z kością (BIC) wzmacnia stabilizację pierwotną, nawet w miękkiej kości, umożliwiając natychmiastową implantację, a nawet natychmiastowe obciążenie.

Nie mamy sobie równych!

Co to jest implant?
Jakie są korzyści i rodzaje zabiegów?
Często zadawane pytania i pielęgnacja